Viber збільшив кількість учасників групових аудіодзвінків

  • 13 марта, 16:10
  • 4047
  • 0

Від учора кількість можливих учасників групових аудіодзвінків у месенджері збільшується вдвічі − до 10 осіб одночасно. Про це повідомив зовнішній прес-офіс Viber. Компанія вирішила розширити ресурсні можливості на тлі поширення коронавірусу і зростаючої потреби користувачів залишатися на зв’язку зі своїми колегами та рідними.

«У цей непростий час ми прагнемо надати користувачам якомога більше способів залишатися на зв’язку цілими групами. При цьому не перебуваючи в одному місці фізично. На тлі поширення коронавірусу багато компаній вважають за краще перевести співробітників на віддалену роботу, і їм необхідна безпечна та надійна платформа для спілкування з рідними. Крім того, вони потребують можливості повноцінно працювати з будь-якої точки світу».

Офір Еял, операційний директор Rakuten Viber

Усі особисті та групові чати месенджера, дзвінки, повідомлення, фото й документи захищені наскрізним шифруванням. Додаток не зберігає на своїх серверах контент, який передається користувачами. Ключі для дешифрування зберігаються тільки на пристроях самих користувачів і недоступні співробітникам компанії або третім особам.


Теги: viber
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий