10 модних термінів дизайну, які має знати кожен

  • 16 августа, 09:31
  • 5930
  • 0

Якщо ви створюєте веб-сайт самостійно або сидите перед електронною поштою, намагаючись розшифрувати жаргон вашого дизайнера, ця стаття допоможе вам зосередитися на створенні сайту своєї мрії. Творчий процес часто є спільним зусиллям, і важливо, щоб усі члени команди розуміли один одного.

Паралакс (Parallax)

Паралакс

Це ефект під час прокрутки, наприклад, фон рухається повільніше, ніж передній план, створюючи зачаровуючий 3D-ефект, коли ви прокручуєте сторінку вниз. Використовуючи паралакс на вашому сайті, можете забезпечити приємний елемент глибини і занурити відвідувачів у більш привабливий досвід.

Синемаграф (Cinemagraph)

Синемаграф

Синемаграф – це фотографія, яка оживлює певні частини фотографії за допомогою повторюваного руху. Це робить фотографію більш реалістичною, привабливою та часто більш провокаційною. Цей ефект добре використовувати, щоб привернути увагу до свого сайту, не відволікаючись від його суті.

Асиметрія (Asymmetry)

Асиметрія

В асиметричному дизайні веб-сайти, що містять елементи, які не створюють дзеркальних відображень. Коли це зроблено добре, ці асиметричні макети насправді збалансовані, але просто не через абсолютно однакові геометричні форми. Асиметричне розташування візуально інтригує і допомагає створити для користувачів чудовий сайт.

Мінімалізм (Minimalism)

Мінімалізм в веб дизайны

Щоб збалансувати функціональність і естетику, мінімалістичний веб-дизайн відзначається безстрашним використанням простору із загальним акцентом лише на змісті і буквально більше ні на чому іншому. Майте на увазі, що з меншою кількістю елементів ви повинні забезпечити ще більшу зручність, тому переконайтеся, що ваш мінімалістичний сайт простий для перегляду, читання та навігації.

“Сучасне” ретро (“Modern” retro)

“Сучасне” ретро

Ми знаємо, що цей термін здається трохи оксюмороном, але “сучасне” ретро – це стиль, на який впливають останні десятиліття. Не плутайте цей термін із застарілим дизайном, “сучасний” ретро – це свіжий погляд на стару школу, із здоровою повагою до 70-х, 80-х і 90-х років.

Дуотон (Duotone)

Дуотон

Як випливає з назви, дуотон – це зображення, яке складається з двох кольорів. Стандарт із друкарства тепер широко використовується дизайнерами в усьому світі. На відміну від друкованої продукції, де часто використовувалися тонкі тони сепії, сьогоднішні двофарбові зображення яскраво забарвлені, з комбінаціями екстремальної палітри. Дуотон може встановити кольорову тему для вашого сайту і допомогти оживити будь-який дизайн.

Моноширинний шрифт (Monospaced font)

Моноширинний шрифт

Моноширинними називають шрифти, у яких символи і букви займають рівну кількість горизонтального простору. Моноширинний шрифт зазвичай асоціюється з друкарськими машинками і ранніми комп’ютерними програмами, однак вони можуть бути відмінним вибором для дизайнерів, які шукають мінімалістський, розріджений і “незакінчений” вигляд. Моноширинні шрифти також полегшують читання тексту завдяки їхній узгодженості та однорідності.

Негативний простір (Negative space)

Негативний простір в дизайні

Негативний простір (часто називається “білим” простором) – це просто порожній простір, що оточує об’єкт на зображенні. Істотний для будь-якого гарного дизайну, негативний простір може бути використаний, щоб надати вашій композиції мінімалістичного вигляду, про який ми згадували раніше. Використовуваний стратегічно, негативний простір може бути чудовим способом, щоб додати другого значення вашому зображенню, особливо у дизайні логотипів та брендингу.

Lorem Ipsum

Lorem Ipsum що це

Lorem Ipsum – це початок стандартного тексту, який використовується у друці як контент при створенні дизайну. 

Шрифти Google

Бібліотека шрифтів Google є відмінним джерелом веб-шрифтів для веб-дизайнерів. Усі розміщені шрифти можна використовувати для будь-яких ваших особистих або комерційних проектів. Не хвилюйтеся, ви можете завантажити і власні шрифти, тому перейдіть до бібліотеки шрифтів Google і виберіть шрифт, який ви бажаєте використовувати на своєму сайті сьогодні.

По матеріалам: designtalk.club


Теги: дизайн
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все