Чохли Spigen для iPhone 14 — найкраще співвідношення ціни та якості

 • 20 июня, 11:57
 • 3828
 • 0

Настав час ознайомитися з колекцією чохлів Spigen для iPhone 14. Хоча ми не мали можливості охопити всі моделі, які пропонує бренд, у нашому новому iPhone, у нас є низка найпопулярніших варіантів,  і ми готові їх оцінити. Багато з цих моделей вже знижені в ціні, що робить їх ще більш привабливою покупкою, але більшість чохлів бренду все одно коштують трохи дорожче. Нижче ви знайдете більше деталей у нашому огляді чохлів для iPhone 14 від Spigen. 

Практичне знайомство з чохлами для iPhone 14 від Spigen

Ми маємо можливість ознайомитися з чотирма моделями в колекції Spigen iPhone 14. Усі чотири моделі доступні для iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro та Pro Max.

Бренд представив свою нову колекцію чохлів одразу після виходу iPhone 14, де були представлені останні ітерації основних дизайнів, а також деякі нові доповнення. У моделі Rugged Armor MagFit застосовано оновлений та вдосконалений підхід, а також представлено новий чохол Cryo Armor Case з шаром, призначеним для розсіювання тепла, імовірно, для геймерів або людей, які часто заряджають свої пристрої. 

Ми зосередили наш огляд на найулюбленіших і найпопулярніших моделях чохлів, які користувачі iPhone з усього світу купують з року в рік, щоб захистити свої дорогоцінні телефони, не витрачаючи при цьому великі суми. А саме: Mag Armor MagFit, Rugged Armor MagFit, Thin Fit та Liquid Air. Ось докладніша інформація про характеристики кожного з них:

Чохол Spigen Mag Armor MagFit для iPhone 14:

 1. Виготовлений з TPU для довговічності
 2. Захист від падінь завдяки технології Air Cushion
 3. Матова текстура для додаткового зчеплення
 4. Підняті краї для захисту екрану та камери
 5. Сумісність з бездротовою зарядкою та аксесуарами MagSafe

Чохол Spigen Rugged Armor MagFit для iPhone 14:

 1. Виготовлений з ПК, TPU та ударостійкої піни для міцності
 2. Захист від падінь завдяки технології Extreme Protection Tech
 3. Додатковий захист кутів завдяки технології Extreme Protection Tech
 4. Підняті краї для захисту екрану та камери
 5. Сумісність з бездротовою зарядкою та аксесуарами MagSafe

Чохол Spigen Thin Fit для iPhone 14:

 1. Виготовлений з ПК та TPU для довговічності
 2. Захист від падінь завдяки технології Air Cushion
 3. Точні вирізи та тактильні кнопки для полегшення доступу
 4. Підняті краї для захисту екрану та камери
 5. Сумісність з бездротовою зарядкою

Чохол Spigen Liquid Air для iPhone 14:

 1. Виготовлений з TPU для довговічності
 2. Захист від падінь завдяки технології Air Cushion
 3. Матовий текстурований дизайн
 4. Підняті краї для захисту екрану та камери
 5. Сумісний з бездротовою зарядкою


Як завжди, Spigen забезпечив кожну модель смартфону щільним, добре прилягаючим чохлом, зручним для бездротової зарядки дизайном і доступними цінами. Вони мають ідеальну конструкцію, яка добре сумісна з кнопками живлення/гучності та вирізом вимикача живлення, а також добре фіксується в зарядних пристроях MagSafe (принаймні, на моделях, сумісних з MagFit).

Ще одна особливість лінійки Spigen — це легке брендування. На корпусі немає яскравого логотипу або тексту, розмазаного по всьому корпусу, лише невеликий рельєфний відбиток Spigen у нижній третині задньої панелі, який, як правило, має контрастну текстуру з самим корпусом. Це гарна реалізація брендингу, що не кидається в очі і зайвої цікавості до досить мінімалістичного дизайну в більшості випадків. 

На мій погляд, бренд справді виділяється у категорії чохлів для iPhone, які трохи цікавіші за звичайний чорний, і чотири представлені тут моделі є чудовими прикладами цього. Просто майте на увазі, що Spigen також пропонує серію прозорих чохлів поряд з іншими кольорами, наприклад, темно-синій, червоний, пісочно-рожевий і пісочно-бежевий варіанти, які ви знайдете у варіанті Thin Fit. 

Spigen представив солідну колекцію чохлів для iPhone 14. Бренд залишається одним з найкращих і найпопулярніших у своєму ціновому діапазоні, і не дарма. Тут немає ніяких зайвих деталей або надмірно преміальних матеріалів. Це скоріше, просто міцний, добре зроблений чохол для iPhone 14, який не влетить вам у копієчку. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все