Іноді просте рішення - найкраще. У практиці іт-компаній буває, що приходить клієнт, який хоче створити якийсь сервіс/сайт, а його відправляють ... в конструктор сайтів.
Невже іт-компаніям не потрібні клієнти?
Потрібні, але головна мета - створення складних продуктів, в яких є реальна необхідність. А якщо завдання лінійне і просте, то цілком може вистачити функціоналу конструктора сайтів. І варто завжди чесно про це говорити.
Давайте розберемо, коли і справді не потрібно винаходити велосипед.
1. Вам не потрібна фірмова упаковка і персональний дизайн з брендуванням.
У конструкторах є багато красивих шаблонів і можливості їх корекції під себе, погратися точно вистачить.
2. Не очікується значного навантаження на сервіс. Тисячі запитів, а не просто переглядів в одиницю часу? Ні, тоді конструктор вам не підійде, адже швидкість обмежена серверами компанії-конструктора.
3. Вам не потрібно особливе доменне ім'я. Чи не збираєтеся активно просуватися в SЕО. Так, оптимізація сервісів на конструкторах можлива, але вона далека від ідеалу.
При цьому, конструктори мають можливості створення каталогів, де може бути кошик, оплата онлайн і навіть CRM-система. Сайти на конструкторах переважно мають адаптацію для мобільної версії, що дуже важливо.
Великий мінус - ви фактично не є власникам сайту, адже він зберігається на серверах конструктора і використовує його виробничі потужності. Ваша функція фактично зводиться до його використання, як адміна.
Але це одночасно і плюс, адже означає, вам не потрібен свій тех.спеціаліст, а в разі неполадок можна бігти в техпідтримку за рішенням проблеми.
Якщо ж вам потрібні:
- індивідуальні налаштування сайту
- персональне оформлення
- ширші технічні можливості і функціонал
- великі виробничі потужності і можливість апгрейда
- оптимізація і просування
- потенційне масштабування бізнесу і сервісу, відповідно
то доведеться все ж винайти ... тільки вже не велосипед, а особисту ракету!
0 комментариев
Добавить комментарий