Огляд чохла Spigen Tough Armor: перший чохол, який я придбав для свого iPhone

  • 21 июня, 09:01
  • 3818
  • 0

Незалежно від того, яку модель iPhone я купую, першим захисним чохлом, який я завжди замовляю для його захисту, є Spigen Tough Armor.

Протягом багатьох років у мене було багато смартфонів. І щоразу, коли я купую новий iPhone, я завжди прислухаюся до власної поради і одразу ж інвестую в захисний чохол для нього. Насправді, я часто замовляю чохол одразу після покупки телефону, щоб він прибув якраз вчасно і захистив його як тільки я вийму його з коробки. Цей чохол не завжди залишається на моєму пристрої протягом усього часу, поки я ним користуюсь, але чохол, якому я довіряю захист моєї нової інвестиції завжди один і той самий — Spigen Tough Armor.


Цей прилягаючий захисний чохол, доступний для багатьох пристроїв (не лише для iPhone), залишається одним з найкращих типів чохлів у широкій лінійці Spigen, які ви можете придбати. Він розроблений, щоб забезпечити захист від сильних падінь та ударів. Як людина, яка впускала свій телефон більше разів, ніж може порахувати, я можу підтвердити той факт, що вони працюють. (Примітка: я також рекомендую інвестувати в загартоване захисне скло для повного захисту на 360°).

Чому я люблю цей чохол? Він забезпечує надійний захист, відповідає військовим стандартам захисту від падінь (MIL-STD 810G-516.6), не додаючи телефону зайвого об’єму. Зазвичай міцні чохли мають прогумовані краї і складаються з двох або навіть трьох частин, які скріплюються між собою. Ваш телефон виглядає так, ніби він готовий до бою, щойно ви вдягнете чохол. Але з цим чохлом це не так, хоча він все ще пропонує хороший захист від падінь і ударів.


Чохол Spigen Tough Armor складається з внутрішньої оболонки TPU та задньої панелі з полікарбонату. Технологія Air Cushion і піна всередині додають додатковий рівень захисту від падінь, ударів і подряпин. Чохол також має рельєфні краї для захисту екрану та камер телефону, що є простою, але очікуваною функцією будь-якого якісного чохла в наш час.

Одне, що я ненавиджу в деяких чохлах, це те, що, хоча їх надзвичайно просто одягнути, від вас вимагається сила бодібілдера, терпіння буддійського монаха або нігті, які ви не проти зламати, якщо колись захочете зняти такі чохли. Що мені подобається в конструкції чохла Spigen Tough Armor, що складається з двох частин, так це те, що він легко знімається. Я ніколи не намагався зняти обидві частини чохла з мого телефону.

Я часто знімаю задню панель, коли мені потрібно встановити телефон на штатив для запису відео. Єдина причина, чому мені потрібно знімати задню панель для цього полягає в тому, що до задньої частини чохла також прикріплений тримач HANDLstick, мій улюблений аксесуар для iPhone. Без цього тримача телефон ідеально вписувався б у більшість (якщо не в усі) затискачів для мобільних телефонів на штативах, автомобільних панелях приладів та інших пристроях.

З новою версією Spigen Tough Armor з технологією MagFit, до якої я оновив свій iPhone 14, можна легко заряджати телефон бездротовим способом за допомогою зарядних пристроїв, сумісних з MagSafe, без необхідності знімати чохол.

Однак це підводить мене до іншої простої особливості чохла Spigen Tough Armor, яка мені подобається. Він має невелику прямокутну вбудовану підставку внизу, праворуч. Витягніть її і встановіть телефон у горизонтальному положенні, щоб переглядати відео, здійснювати відеодзвінки або працювати у режимі “вільні руки”. Коли ви закінчите, вона клацанням повертається назад у чохол, прилягаючи до нього так, що її ледь помітно. Це така маленька, але дуже важлива функція. Я використовував її під час перельотів, щоб подивитися фільм або серіал на телефоні.

Доступний у різних кольорах, чохол Spigen Tough Armor також напрочуд доступний за ціною — 1499 грн за версію MagFit, що є хорошою ціною для якісного чохла з таким надійним захистом. 

Щоразу, коли друг або член сім’ї звертається за порадою щодо чохла, коли купує новий телефон, я одразу ж раджу йому купити саме цей. Це мій перевірений фаворит, який я продовжуватиму купувати для кожного iPhone, який у мене є, поки він буде доступний.

Цікаво, що хоча я завжди маю намір використовувати цей чохол тимчасово, доки не оновлю його, він залишається на моєму телефоні довше, ніж очікувалося На мою думку, це найкращий чохол, який можна придбати для будь-якого телефону. Якщо ж цей чохол вам не до смаку, швидше за все, ви знайдете інші чохли Spigen у списку не тільки найкращих чохлів для iPhone 14, але й найкращих чохлів для всіх типів телефонів.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все