Порівняння бездротової зарядки Qi2 та MagSafe: яка з них краща?

 • 9 апреля, 09:00
 • 4108
 • 0

Поява Qi2 на ринку створила нового конкурента для Apple MagSafe. По мірі впровадження цього нового стандарту важливо розуміти відмінності між ними та бути добре поінформованим. Обидві технології, без сумніву, хороші. Але читайте далі, щоб дізнатися про їхні особливості та відмінності.

Коротке порівняння Qi2, Magsafe та Qi1

 
Qi2
 MagSafe
Qi1
Дата випуску
19 квітня 2023 р
23 жовтня 2020 р
27 грудня 2008 року
Швидкість зарядки
15 Вт
15 Вт
5W-15W, переважно 7,5W
Ефективність зарядки
Розширені протоколи для ефективної передачі електроенергії та зменшення втрат
Магнітне вирівнювання для максимальної ефективності
Може зіткнутися з втратою енергії через неправильне розташування
Адаптивна зарядка
Визначає потреби пристрою для безпеки та ефективності
Адаптує умови для оптимальної зарядки iPhone.
Фіксована вихідна потужність не завжди залежить від пристрою
Сумісність
Широка сумісність, включаючи телефони, планшети, ноутбуки, переносні пристрої та пристрої IoT
iPhone серії 12 і новіших, а також деякі AirPods і Apple Watch
В основному для смартфонів і деяких носіїв
Вирівнювання магнітного кільця
Сильне магнітне вирівнювання
Сильне магнітне вирівнювання
Потрібна помірна точність вирівнювання

Що таке бездротова зарядка Qi2?

Qi2 — це найновіша версія стандарту бездротової зарядки Qi, яка зосереджена на потоці енергії. Розроблений Wireless Power Consortium (WPC), Qi2 є оновленою версією оригінального стандарту Qi, який може похвалитися кількома вдосконаленнями, такими як швидша зарядка, покращена передача енергії та включення магнітного профілю потужності (MPP).

Примітно, що Apple, відома своїм небажанням приймати зовнішні технічні стандарти, несподівано співпрацювала в розробці Qi2. Apple надала WPC MagSafe, що дозволило їм включити його профіль магнітної потужності в Qi2. Це означає, що Qi2 є, по суті, MagSafe для пристроїв Android, пропонуючи однакові переваги для всіх сумісних продуктів бездротової зарядки.

З появою Qi2 зарядним пристроям більше не потрібно буде сертифікація Apple для підтримки зарядки 15 Вт. Натомість вони повинні відповідати технічним вимогам, встановленим WPC. Крім того, скасувавши плату за сертифікацію, встановлену Apple для MagSafe, виробники можуть виробляти дешевші зарядні пристрої, які відповідають швидкості зарядних пристроїв, сертифікованих Apple.

Яка різниця між Qi і Qi2?

Qi2 — це вдосконалена ітерація стандарту бездротової зарядки Qi, яка може похвалитися низкою вдосконалень. Зокрема, він забезпечує прискорену швидкість заряджання, розширені можливості передачі енергії та покращену енергоефективність. Зарядний пристрій Qi2 може заряджати пристрої потужністю 15 Вт, тоді як стандартний зарядний пристрій Qi може заряджати пристрої від 5 Вт до 15 Вт, переважно 7,5 Вт.

Чи Qi2 зворотно сумісний?

Qi2 пропонує повну зворотну сумісність, яка підтримує зарядку старіших телефонів Qi Android і iPhone MagSafe за допомогою зарядного пристрою Qi2. Крім того, пристрої Qi2 можна заряджати за допомогою будь-якого зарядного пристрою Qi, хоча швидкість заряджання може бути нижчою. Представлення Qi2 приносить ряд удосконалень і покращень порівняно з оригінальним стандартом Qi.

Які телефони сумісні з Qi2?

Не всі телефони сумісні з Qi2. Ось деякі з пристроїв, які підтримують Qi2:

 1. iPhone 15
 2. iPhone 15 Pro
 3. iPhone 15 Plus
 4. iPhone 15 Pro Max
 5. iPhone 14
 6. iPhone 14 Pro
 7. iPhone 14 Plus
 8. iPhone 14 Pro Max
 9. iPhone 13
 10. iPhone 13 mini
 11. iPhone 13 Pro
 12. iPhone 13 Pro Max

Що таке Magsafe Charging?

Коли ви чуєте MagSafe, то думаєте про магніти та безпечну зарядку. Технологія MagSafe, яка є інноваційною магнітною технологією, розробленою Apple, повністю інтегрована в моделі iPhone серії 12, а також у наступні покоління iPhone. Ця технологія MagSafe забезпечує надзвичайний досвід заряджання завдяки миттєвому живленню та заряджанню на ходу. По суті, включення сумісності з MagSafe в аксесуари та включення функцій із підтримкою MagSafe у технологію дає користувачам можливість зручно заряджати свої пристрої бездротовим способом і без зусиль прикріплювати чохли-гаманці, серед інших функцій, щоб покращити роботу з iPhone.

Які телефони сумісні з Magsafe?

Нижче наведено пристрої, сумісні з MagSafe:

 1. iPhone 15 Pro Max
 2. iPhone 15 Pro
 3. iPhone 15 Plus
 4. iPhone 15
 5. iPhone 14 Pro Max
 6. iPhone 14 Pro
 7. iPhone 14 Plus
 8. iPhone 14
 9. iPhone 13 Pro Max
 10. iPhone 13 Pro
 11. iPhone 13
 12. iPhone 13 Mini
 13. iPhone 12 Pro Max
 14. iPhone 12 Pro
 15. iPhone 12
 16. iPhone 12 Mini

Qi2 та Magsafe: що краще?

І Qi2, і MagSafe самі по собі хороші; однак Qi2 має певну перевагу перед технологією MagSafe. Однією з головних переваг зарядних пристроїв Qi2 є їх сумісність як з iPhone, так і з телефонами Android, що робить їх ідеальним вибором, де використовується суміш платформ. На відміну від аксесуарів MagSafe, які призначені лише для продуктів Apple, зарядні пристрої Qi2 мають гнучкість, щоб задовольнити потреби заряджання більш широкого кола пристроїв. Це означає, що незалежно від того, чи є у вас iPhone чи телефон Android, ви можете покластися на зарядні пристрої Qi2 для зручної та ефективної зарядки вашого пристрою.

Ця універсальна сумісність гарантує, що зарядні пристрої Qi2 витримають майбутнє, оскільки вони продовжуватимуть безперебійну роботу як з iPhone, так і з телефонами Android, незалежно від будь-яких технологічних досягнень чи оновлень у майбутньому. Тому, якщо ви шукаєте рішення для заряджання, яке може обслуговувати різноманітні пристрої у вашому домі чи на робочому місці, зарядні пристрої Qi2 є ідеальним вибором.

Чи безпечна зарядка Qi для iPhone?

Що стосується безпеки, зарядка Qi відповідає встановленим стандартам і правилам, щоб гарантувати безпечну та ефективну передачу енергії без необхідності використання проводів. Ці заходи безпеки гарантують, що користувачі можуть впевнено використовувати зарядку Qi, не турбуючись про потенційні ризики чи небезпеки. Зарядка Qi широко визнана безпечним і надійним методом зарядки iPhone та інших пристроїв, сумісних із цією технологією. Він набув значної популярності серед виробників смартфонів, включаючи Apple, які також прийняли бездротову зарядку Qi для своїх пристроїв. Насправді Apple запровадила підтримку Qi із запуском iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X, і вони продовжували включати сумісність Qi у свої наступні моделі iPhone.

Чи Magsafe те саме, що Qi2?

Ні, MagSafe відрізняється від Qi2. Qi2 — це технологія бездротової зарядки, яка схожа на MagSafe, але виділяється як універсальна опція, сумісна з пристроями Android. Похідний від технології MagSafe, Qi2 завдячує своїм існуванням внеску Apple у Consortium Wireless Power Consortium (WPC). Qi2, що вирізняється своїм магнітним профілем потужності та кільцем магнітів, може похвалитися потужністю заряджання 15 Вт, перевершуючи свого попередника з точки зору продуктивності. Крім того, Qi2 пропонує підвищену зручність завдяки легшому вирівнюванню та чудовим можливостям передачі енергії. Однією з помітних переваг зарядних пристроїв Qi2 є їх потенційна доступність порівняно з дорожчими зарядними пристроями, сертифікованими MagSafe. Однак варто зазначити, що шаблони магнітів, які використовуються в MagSafe та Qi2, відрізняються та не є ідентичними.

Як увімкнути бездротову зарядку Qi2 на своєму телефоні?

Qi2 — це передовий стандарт для бездротової зарядки, який працює за допомогою двох мідних котушок, одна з яких вбудована в зарядний пристрій, а інша знаходиться всередині смартфона. Щоб увімкнути бездротову зарядку Qi2 на своєму телефоні, необхідно мати сумісний телефон із можливістю бездротової зарядки та спеціальну панель для бездротової зарядки. Розташуйте телефон на зарядній панелі, щоб розпочати процес бездротової зарядки. Як тільки телефон поміщається на зарядний пристрій, починається електромагнітна індукція, що дозволяє передавати електроенергію бездротовим способом.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все