Презентуй себе красиво: сервіси складання резюме

  • 16 января, 12:12
  • 6467
  • 1

Для того, щоб скласти резюме, зараз не обов’язково відкривати Word та писати всю біографію про себе. Існують сервіси, за допомогою яких можна створити не зовсім стандартне більш сучасне та неформальне резюме.

1. CVMaker

Доступ: безкоштовна базова версія та преміум-версія за $16

Україномовна версія: є

Резюме в цьому сервісі буде доволі класичним. До стандартних пунктів на кшталт «Освіта», «Досвід роботи» і т. д. можна додати ще й додаткові розділи та самостійно їх назвати. У платній версії більше шаблонів та можна змінювати кольори та шрифти.

2. CV2you

Доступ: безкоштовна базова версія, та версія PRO за $4-10 на місяць

Україномовна версія: є

Доволі простий та зрозумілий онлайн конструктор резюме. Є безкоштовний простий шаблон з можливістю редагування стандартних пунктів, та декілька платних шаблонів у версії PRO. Готове резюме можна завантажити у форматі pdf, або поділитися на нього посиланням.

Презентуй себе красиво: сервіси складання резюме

3. Pathbrite

Доступ: безкоштовно

Україномовна версія: відсутня

Це платформа для візуалізації резюме та свого портфоліо. Тут ви створюєте свою власну персональну сторінку та додаєте сюди все найважливіше: текстові файли з прикладами робіт, рекомендаціями та сертифікатами, картинки, посилання на сайти та навіть відео. Підійде, якщо ви шукаєте роботу у творчій сфері.

4. Vizualize.me

Доступ: безкоштовно

Україномовна версія: відсутня

Тут ви можете перетворити резюме у інфографіку. Точніше, сервіс робить це за вас – розписує досвід роботи на графі часу, а іноземні мови відмічаються на карті. Тут легко можна знайти іноземних роботодавців або ж замовників, оскільки сервіс синхронізується з професійною соцмережею LinkedIn.

5. VisualCV

Доступ: безкоштовна базова версія, PRO – $12 за місяць

Україномовна версія: відсутня

Стандартні шаблони для резюме, можливо вибрати шаблон під певну професію. Але тут існує цікава функція для тих, хто завжди непокоїться про те, що його відгук на вакансію десь загубиться: ви можете прослідкувати за допомогою аналітики, коли ваше резюме відкривали та завантажували.

6. ResumUP

Доступ: безкоштовна версія та підписка – $6-8 на місяць

Україномовна версія: відсутня

Ще один сервіс для оформлення резюме у вигляді інфографіки. Інформацію можна завантажувати з професійної соцмережі LinkedIn або з Facebook, а можна вводити і вручну. Можна створити онлайн-резюме або ж завантажити його у форматі PDF.

7. Canva

Доступ: безкоштовно, платні шаблони – $1.

Україномовна версія: відсутня

Сервіс графічного дизайну, де можна самостійно зверстати собі резюме. Тут можна знайти готові шаблони, але можна зробити та свій власний, змінивши кольори та шрифти, додати інфографіку.

8. CakeResume

Доступ: безкоштовно, підписка – $8 та $16 на місяць

Україномовна версія: відсутня

Конструктор резюме з безліччю шаблонів. Можна вже завантажити готове CV, заповнити всю інформацію на сайті. Частина даних сервіс розпізнає у вас самостійно. До прикладу, сервіс сам визначить, чи хочете ви працювати з дому, скільки вам років, який в тебе стаж та яку роботу ти шукаєш? Далі потрібно самостійно написати де ви працювали раніше та освіту. Зберігаєте резюме у вигляді веб-сторінки або ж в PDF. В платній версії можна додавати відео та прослідкувати, чи продивлялися ваше резюме.


1 комментарий
Сортировка:
Добавить комментарий
Serhii Siryk
Serhii Siryk 2020, 21 февраля, 20:27
0

А чому немає в списку SweetCV? Набагато зручніший усіх перелічених та ще й безкоштовний сервіс! Зато усюди цей Pathbrite, ви спробуйте в ньому щось створити більш менш нормальне..


IT Новости

Смотреть все