П'ятниця 13: у які прикмети вірять IT-розробники?

 • 13 декабря, 13:34
 • 6625
 • 0

П'ятниця 13...Незважаючи на те, що часи забобонів і віри в магічні явища, вже позаду, люди XXI-го століття всеодно продовжують в це вірити.

Ми вирішили поміркувати про те, як подібні явища можуть впливати на сферу IT.  Є різні забобони: від найпростіших (НЕ голиться програмісту до великого апдейту), до незвичайних ( «щось багато сміємося - мабуть, важкий апдейт буде»). 

П'ятниця 13: у які прикмети вірять IT-розробники?

Магічна п'ятниця

Але першим, і, напевно, основним забобоном в сфері IT виявився погляд на останній робочий день тижня - п'ятницю. Багато вважають за краще відмовитися від публікації свого продукту в цей день.

 1. Погана прикмета - публікувати нові версії додатків в п'ятницю після 6 години вечора. Обов'язково щось піде не так.
 2. Серед адмінів вважається поганою прикметою взагалі що-небудь робити або міняти в обладнанні або конфігурації ПО в п'ятницю після обіду. Згідно з повір'ям, в результаті можна залишитися без вечірнього пива або навіть забезпечити собі роботу на вихідні. 
 3. У п'ятницю головним принципом стає «Працює? Не чіпай!». Сюди ж йде корінням аналогічне повір'я для IT-менеджерів, згідно з яким проводити мітапи або давати завдання програмісту в п'ятницю після обіду також вважається поганою прикметою.

Сновидіння

Безліч забобонів пов'язано зі сновидіннями. Давайте подивимося, що буде, якщо побачити уві сні символ однієї з операційних систем або програм.

 1. Бачити уві сні закриті вікна - до зменшення обсягу роботи за комп'ютером: в цьому випадку ви, швидше за все, досягнете результату окружним шляхами і не завжди чесним способом. 
 2. Відкриті вікна говорять про те, що ви готові перейти на наступний рівень володіння Windows. 
 3. Відкрита кватирка у вікні попереджає про уразливість системи.
 4. Влазити в кімнату через кватирку - до напруженої роботи в командному рядку, терміналі або редакторі коду. 
 5. Входити в будинок або виходити через незачинене вікно - до збоїв, конфігурації, перезавантаження. 
 6. Темні вікна означають, що система «ляже», і навіть служба підтримки не зможе допомогти. 
 7. Світло у вікнах означає, що ви ще сподіваєтеся на те, що Windows коли-небудь стане стабільним.

Сни про пінгвінів теж неоднозначні. 

 1. Бачити зграю пінгвінів означає, що ви спробуєте створити обчислювальний кластер або суперкомп'ютер з рекордною кількістю терафлопів, однак навряд чи ця затія принесе вам справжню радість. Ви ризикуєте поховати себе в датацентрі!
 2. Якщо уві сні ви бачите одного пінгвіна, то чекайте вимушеної самотності і душевної туги - користувачі Windows вас не зрозуміють. 
 3. А якщо пінгвіни обіймаються, прощаються і кричать один одному: «Бережи мать!», то слід чекати масштабних закупівель ліцензійної вінди.

ІТ-ворожіння

Одне з популярних святкових ворожінь, сьогодні, 13 грудня на судженого. Дівчина розрізає яблуко на дві половини: одну з'їдає, іншу кладе під подушку. За ідеєю суджений з'явиться уві сні, щоб з'їсти свою половинку. Навіть не думайте! Сучасний мачо не зазіхатиме на половинку яблука! Акуратно надкусіть, а решту кладіть під подушку. Тоді ваш суджений напевно буде представником творчої професії - дизайнером.

Наступний спосіб ворожіння традиційний народний. Правда, там за вікно кидали черевичок, де приземлиться - з  тієї сторони буде щастя. У надії наворожити собі неглючную ERP, не поспішайте викидати у вікно старий сервак. Якщо ваш офіс знаходиться на двадцять якомусь поверсі, вас можуть звинуватити в теракті. Нову ERP можна так і не дочекатися, а старий сервак в разі поломки цілком ще послужить в якості тумби.

Загальні забобони

 1. Якщо нова програма з першого разу компілюється без помилок, значить вона написана принципово неправильно;
 2. Якщо до вас перестали надходити скарги на вашу програму, значить, нею вже ніхто не користується;
 3. Чим більше замовник розуміє в програмуванні, тим більше він заважає роботі;
 4. Ви не справжній програміст, якщо не вважаєте, що одиницями швидкості є мегагерц і cps, ваги - мегабайт, а довжини - хвилина;
 5. Є одна цікава закономірність: якщо програмісти обіцяють якийсь точний термін, значить його зазвичай потрібно множити на два; 
 6. Забув запустити скайп - багато встиг;
 7. Мало правок не буває;
 8. У проджекта смикається око - чекай біди ...
 9. У Unity є прикмета, що якщо версія релізу закінчується на .4, то це буде нещасливий реліз, тому, наприклад, у них в Unity 4 не було 4.4 (тому що це «подвійне нещастя») .
 10. Головне - не можна нервувати! Це як з дресируванням собак - додаток відчуває, якщо його бояться, і ламається;
 11. У програмістів нічого не ламається - ламається у тестувальників.

0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все