Автор матеріалу: Тетяна Целишева, вебдизайнерка
Мене дуже надихають соціальні сайти, які були детально обмірковані і змушують зрозуміти проблеми глибше. Такий спосіб передачі інформації дає результат. Я розповім про 6 сайтів, які завдяки крутому дизайну добре передають свою ідею.
Інклюзивний проєкт про ментальну інвалідністю. Захопливий перший екран та проста навігація не дають піти з сайту. За рахунок інтерактивних форм та різноманітної верстки тексту, дизайн передає настрій та інформацію: якими різними ми можемо бути і як змінюємось при взаємодії з іншими.
Після років зусиль ООН зійшлися на 17-ти глобальних цілях до 2030-го року, які вирішують найбільші проблеми. “Щоб досягти успіху, ми всі повинні об’єднатись. Кожен має бути проінформований, кожен повинен говорити”, — пишуть автори проєкту.
UI та UX сайту розроблені на основі картин німецького художника Леона Левентраута. Курсор — це пензлик, за допомогою якого ми відкриваємо нові шедеври та нові рішення. Не можна не звернути увагу на гарну типографію, актуальні тайтлінги та амбітний текст.
Проєкт спрямований на збереження китів. На сайті ви можете ближче познайомитись з різними їх видами за допомогою 3D-моделей та звукового супроводу. До кожного кита можна доторкнутися і роздивитися його з різних боків. Це викликає симпатію та бажання допомогти, тож проєкт виконує свою головну мету.
Сайт пропонує нам мандрівку з незрячим гідом Володимиром. Він допоможе почути, побачити і відчути те, що раніше ми не помічали.
Це саме той випадок, коли формат мандрівки для проведення юзера сайтом дуже влучний. Уваги варті ілюстрації, типографія та аудіосупровід. Сайт розрахований на кожну людину, навіть з порушеннями слуху чи зору. Наприклад, ви можете управляти мандрівкою з допомогою голосу. Навігація потребує невеликого часу на ознайомлення, але її цікаво вивчати.
14 історій майже не відомих героїв Першої та Другої світових війн. Проєкт вшановує відвагу, демонструє глибину людського духу і надію, що об’єднує людство. Символічним елементом живе на сайті пелюстка маку. Вона — наче історія кожного героя. Динамічний, задимлений бекграунд та старі фото добре передають атмосферу.
На цьому вебсайті ісландці підписують петицію до уряду з вимогою припинити ховати сміття у землю.
Хоч сайт доволі простий, він від цього у виграші. Динамічні елементи акцентують увагу на проблемі, навігація зрозуміла, а кнопка меню розташована незвично. У деяких випадках це не дуже добре, але в цьому проєкті — чому б і ні?
Джерело: telegraf.design
0 комментариев
Добавить комментарий