Українська локалізація у світовому ігровому середовищі 

  • 26 сентября, 05:32
  • 4528
  • 0

Українська локалізація стає все більш поширеною практикою в просторі ігровій індустрії. І важливо зауважити, що ця тенденція не обмежується лише меншими інді-проєктами. Додавання перекладу стало вже нормою навіть для найбільших блокбастерів, як підтверджує свіжий матеріал від NV Техно. Після агресивної дії Росії на території України, наша країна взяла на себе завдання боротьби на всіх фронтах, включаючи міжнародну підтримку і підвищення усвідомлення щодо нашої держави. Це охоплює і геймінгове співтовариство, де раніше домінувала дискримінація.

  1. 1. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Після оновлення, яке скоро вийде, українська локалізація стане доступною не лише для доповнення, але й для основної гри. Це важливий момент, оскільки Cyberpunk 2077, попри проблемний реліз, залишається одним з найбільш відомих проєктів у світі. Розробники також підготували оновлення 2.0, яке внесе зміни в багато аспектів гри, від поліцейської діяльності до штучного інтелекту та геймплею у режимі стелс.

Щодо Phantom Liberty, або "Ілюзії свободи" у локалізованій версії, це доповнення можна розглядати як окрему гру. Кожен додатковий вміст від CDPR містить у собі 20-30 годин якісного контенту. Гравці зможуть долучитися до політичного трилера разом з головним героєм Ві, який вирушив на рятування президента Нових США, потрапивши в інтриги та зради.

Після сюжетної лінії Phantom Liberty буде багато додаткових завдань і нових видів активностей. Кількість доступної екіпіровки збільшиться, і буде представлена нова гілка навичок для покращення героя. Загалом, це означає, що Cyberpunk 2077 готовий вийти з раннього доступу, і українська локалізація стане додатковою причиною поглибити свій імерсивний ігровий досвід.

  1. 2. Alan Wake 2

Алан повертається, і це вражаюче! Remedy готує свій найбільший проєкт з українською локалізацією, і це заслуговує на велику подяку фінської компанії на офіційних платформах.

Цей свіжий горор має всі шанси стати культовим у своєму жанрі. Гравці отримають продовження історії письменника Алана Вейка, який виявився у Темному місці. Проте це лише одна сторона монети. Друга розповідатиметься очима детектива Саги Андерсон, яка приїхала до Брайт-Фоллс розслідувати загадкові вбивства.

Для Remedy Alan Wake 2 є першим повноцінним горором з елементами виживання. Вороги в цій грі надзвичайно сильні, і кожна зустріч може стати останньою. Ресурсів обмаль, а герої - звичайні люди, що опинилися в складних обставинах. Сюжет обогащений розслідуваннями, де потрібно знаходити докази і робити логічні висновки. Все це втілено в графіку нового покоління на основі рушія Northlight. Alan Wake 2 виглядає неймовірно захопливо.


  1. 3. S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

У грі від українських розробників передбачено локалізацію на рідній мові за замовчуванням. Однак GSC Game World заслуговує окремої похвали за їхню патріотичну позицію після повномасштабного вторгнення. Розробники взяли виручку, вилучивши свої проєкти з продажу в Росії, і це також стосується S.T.A.L.K.E.R. 2. Вони відмовилися від російської озвучки і замінили "Chernobyl" на "Chornobyl", відповідно до правил української транслітерації.

Якщо дивитися на це у глобальному контексті, то є багато причин для похвали GSC. Розробники обіцяють український переклад як тексту, так і голосу, що є рідкістю. Незважаючи на всі труднощі, пов'язані з війною, вони не відступилися від мети випустити гру в першому кварталі 2024 року. Це свідчить про їхню велику любов до власного проєкту.

Кожен, хто випробував демо S.T.A.L.K.E.R. 2, відзначає відмінну атмосферу, високий рівень складності і повагу до фанатів серії. Звісно, в грі будуть свої проблеми, особливо з урахуванням амбіцій GSC. Але можна з впевненістю сказати, що проєкт подарує чудову пригоду з великою дозою емоцій. Тож чекаємо можливості втілитися в образ Скіфа і вирушити в Зону.

  1. 4. Ghostrunner 2

Польські розробники продовжують підтримувати ігрову спільноту України, і однією з таких студій є One More Level. Команда відгукнулася на прохання додати український переклад у гру Ghostrunner 2 і офіційно оголосила, що переклад буде доступний у версії для релізу. Це робить гру обов'язковою для ознайомлення, оскільки якість гри викликає найбільшу довіру.

Перша частина Ghostrunner вразила своєю відмінною якістю, а сиквел обіцяє виправити попередні недоліки і принести багато нового. Сюжет розповість про боротьбу проти культу кіберніндзя, який з'явився на задньому плані вежі Дхарми - останнього пристановища людства у кіберпанковому майбутньому.

Ghostrunner 2 залишається вірним швидкому темпу та битвам, де і вороги, і головний герой вмирають від одного удару. Однак в цій основній концепції було внесено багато нововведень. 

  1. 5. Frostpunk 2

Компанія 11 bit studios завжди підтримувала Україну з моменту повномасштабного вторгнення, і локалізація ігор не є винятком. У грі Frostpunk 2 українська мова буде доступна вже на момент релізу.

Тепер щодо самого проєкту. Це продовження стратегічної серії з елементами містобудівного симулятора. Гравцям доручено керувати поселенням, побудованим навколо великого генератора, в умовах глобального похолодання. У сиквелі основна концепція залишиться незмінною, але буде введено багато нововведень.

Гравці можуть очікувати більшої варіативності у моральних виборах, які впливають на долю їх поселення. Також в грі з'являться нові конфлікти, які створять ґрунт для складнощів і розколу в суспільстві. Один з них - це видобуток нафти в Морозних землях. Не всі мешканці готові до такого кроку, і гравцям доведеться знайти баланс між виживанням і підтримкою порядку.


Теги: ігри
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все