Ультимативний та мультиплатформенний ТОП-72 найкращих ігор в історії ігрової індустрії XXI століття (PC, Xbox та Playstation)

 • 1 марта, 07:00
 • 4162
 • 0

Яким вам бачиться розвиток ігрової індустрії на роки вперед? У кожного свої відповіді і візії того, як це має втілитися у життя. Але сьогодні ми озираємось назадвизначаючи найкращих дітищ гейм-девелопменту з сивочолих часів і до сьогодні: з 2000 по 2023 рр. Це ТОП-72 кращих ігор XXI століття. Я приготував лаврові вінки та готовий відкорковувати шампанське на нашому віртуальному призовому подіумі. Поїхали!

2000

 1. «Deus Ex»

Революційні зміни у декількох жанрах одразу, унікальне їх поєднання, багатоваріативність проходження і захоплюючий сюжет. Чи готові ви до такого кіберпанку, олдбої та олдгьорли? Хоча зараз на деякі сценарні ходи в грі без шапочки з фольги дивитися проста не можна.

 1. «Hitman: Codename 47»

З 47-ї спроби вийшов ідеальний мовчазний лисий вбивця зі штрих-кодом на потилиці. Не лізь поперед батька в пекло, а використовуй модну стелс-механіку і не забувай про зміну гардероба. Революція в жанрі шутерів від третьої особи тих часів.

 1. «Cossacks: European Wars»

Історична (в усіх значеннях) гра нашої студії GSC Game World, яка довела, що на теренах України є круті розробники світового рівня і тепер кожен український гравець у цій прекрасній RTS може продемонструвати, що «…ми, браття, козацького роду».

2001

 1. «Max Payne»

Один з найкрутіших детективів у жанрі нуар. Ігри для дітей, так? Еге ж. Доросле оповідання про трагедію, що сталася у житті звичайного нью-йоркського поліцейського, який вирішує помститися… Культова гра, яка показала як треба використовувати bullet time на повну.

 1. «Silent Hill 2»

Приклад еталонної survival horror, хоч і не без недоліків. От-як, наприклад, здатність викликати депресивний настрій у гравця. Так-так. Автори буквально грають на струнах душі. Настільки щемливо та болісно стає у фіналі цієї історії.

 1. «Grand Theft Auto 3»

Перша тривимірна гра легендарної серії, яка стала game-changer’ом і привернула увагу до екранів моніторів мільйонів гравців. Власне, одна з багатьох ігор заради яких багацько школярів та студентів свого часу відвідували, підвальні і не дуже, комп’ютерні клуби. Ліберті-Сіті, дійсно, був містом свободи для реалізації сміливих фантазій гравця.

2002

 1. «Grand Theft Auto: Vice City»

Через рік після виходу третьої частини нас чекав шедевр на всі часи. Місце дії: Маямі середини 80-х. рр. з усіма супутніми атрибутами та долею самоіронії на тему відтворення епохи з притаманними їй стереотипами. А радіо… це була неймовірна машина часу!

 1. «Mafia: The City of Lost Heaven»

Культова гра, яка створила навколо себе мільйонну спільноту прихильників. Справжня чоловіча гангстерська драма. Видатний саундтрек в історії ігрової індустрії. Заслужений успіх. Щоправда наступники поступалися оригіналу, а ремейк сьогодення вийшов доволі спірним.

 1. «Medieval: Total War»

Справжня подія в жанрі RTS, гідна історична гра. Баталії неймовірного розмаху, де було продумано все до дрібниць. І враховані навіть такі речі як втома чи амуніція юніта, що додавало реалізму грі. А крім воєнного, ще є дипломатичні та релігійні шляхи для контролю над Середньовічною Європою.

2003

 1. «Max Payne 2: The Fall of Max Payne»

Епохальне продовження культової гри. Здавалося, а куди ще краще? Графіка на рушії MaxFX 2 тепер доповнена коректною фізикою завдяки “Havoc” і тепер виглядає просто максимально реалістичною. Сюжетні повороти вас не розчарують, екшену – хоч греблю гати, а фінальна композиція від Poets of the Fall – це те, що треба!

 1. «Prince of Persia: The Sands of Time»

Одна з ключових ігор в жанрі action/adventure, яка заклала фундамент для майбутніх проектів. Чудове в ній було все: і сюжет, і геймплей, і графічна складова. Бойова система – це тема окремої розмови. А паркур? О, так. Фантастична казка!

 1. «Beyond Good & Evil»

Ще одна гра від Ubisoft, яка залишилася трохи в тіні моторного козака принца, що не дуже дружить із часом. Так, можливо цілком заслужено. Але пригоди файної кобіти Джейдж вартують ваших пари вечорів.

2004

 1. «Half-Life 2»

Віха у ігровій індустрії. Гра, яка перевернула гру. Вибачайте за каламбур. Такого рівня інтерактивності і загравання з фізикою ми ще не бачили. Світ можна врятувати або гравітаційною гарматою, або олдскульно… за допомогою лома-цвяхотяга!

 1. «Grand Theft Auto: San Andreas»

Після шаленого успіху третьої частини та пригод у неоновому Маямі, ми перенеслись у гетто 90-х рр. і з маленького провулка на Гроув-стріт почали вивчати навіть не місто, а цілий величезний штат! Не революційна, а еволюційна частина серія!

 1. «World of Warcraft»

Атлант розправив плечі! Одна з найвеличніших MMORPG всіх часів. Саме тут прокачували свої вміння ті самі “ельфи 80-го рівня”… за грубі гроші. Або на піратських серверах, які своєю чисельністю іноді могли конкурувати з офіційними.

2005

 1. «Resident Evil 4»

Не побоюсь цього слова, але перед нами ікона жанру survival horror. Гра внесла значні зміни в успішну формулу попередників, але зберегла дух серії. Шибайголова Леон Кеннеді, до речі, має непогане почуття гумору, що допоможе йому не поїхати дахом і врятувати дочку американського президента в нетрях богом забутого іспанського селища.

 1. «Fahrenheit»

Вдалий ігровий експеримент, який став дуже гідною ілюстрацією того як має виглядати інтерактивне кіно. Містичний детектив у Нью-Йорку… десь ми це бачили. Щоправда, тут на кону доля людства. І так, QTE трохи набридають, але це вже такі дрібниці.

 1. «F.E.A.R.»

Гра, яка свого часу стала бенчмарком для тестування комп’ютерів на пару років, аккурат до виходу першого Crysis. Але вона, окрім технологічного прориву, могла запропонувати і захоплюючу сюжетну частину. Те, що спочатку здається якоюсь пародією на японські хоррор, поступово стає культовою самобутньою грою.

2006

 1. «Gears of War»

Ті часи, коли «Piss Filter» ще був у тренді і не став остогидлий оку. Консольні шутери мають право на життя. Хоча, що на геймпаді, що з допомогою клавіатури та мишки проходити її одне задоволення. Брутальна, серйозна, пафосна історія в центрі якої маскулінні чолов’яги дають на горіхи супостатам. Міць!

 1. «The Elder Scrolls 4: Oblivion»

Майже зразкова (але далеко не ідеальна) гра того року. Свобода дій та майже безкраї простори для епічної подорожі у Сиродіілі (Киродіілі, пам’ятаєте холівари?), де взагалі можна забути про основну сюжетну гілку, а стати відкривачем нових земель і виконавцем додаткових квестів. Пригоди чекають!

 1. «Hitman: Blood Money»

Певно, що краща гра серії в якій розробники докрутили все на «максимум», окрім хіба графіки. Старенький рушій був відвертим past-gen’ом, як би його не намагалися підтягнути. Але от геймплей став, як і добре вино з роками, ще кращим. Місії давали варіативність проходження рівнів, а ШІ NPC майже не дратував.

2007

 1. «S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl»

«Золотий» рік для ігрової індустрії. Перше місце, безумовно, за нашою грою. Гра-довгобуд, гра-легенда, Ч.Е.К.А.Л.К.Е.Р… Можна знайти мільйони «але», проте іншої такої гри тоді просто не було. Неймовірний ігровий досвід!

 1. «The Witcher»

Найкраща RPG цього року. Створена на сході Європи, вона вдихнула нове життя в культову книжну серію романів про Білого Вовка, а його авторові пану Анджею Сапковському принесла гроші і славу. У виграші залишились всі.

 1. «Call of Duty 4: Modern Warfare»

Фантастичний і файно заскриптований атракціон! Залишивши у минулому сетинг Другої Світової, автори показали нам цілком сучасне бачення війни. Театр бойових дій давав потужний емоційний заряд, буквально 5-6 годин сюжетної кампанії здавалися майже ідеальними, а потім ми вперше заходимо до мультиплеєру і… час зупиняється.

2008

 1. «Mirror’s Edge»

Гра року особисто для мене. Ця гра – явище, яке або захоплює тебе, або ти просто проходиш повз. І дарма. Такого рівня адреналінові мандри по одному з найчарівніших, з архітектурної точки зору, міст в ігровій індустрії не можуть дати ніхто. Ні “Prince of Persia”, ні “Uncharted”, ні “Tomb Raider: Лара Крофт”. Паркур, який передавав відчуття бігу так – як не змогла жодна гра в світі.

 1. «Grand Theft Auto IV»

Ліберті-Сіті знову зачекався на гравців. Так, той «славнозвісний» коричневий фільтр вже виїдав очі. Хотілось чогось більш яскравого і кольорового, але якщо не візуально, то хоча б в сюжетній кампанії розчарувань немає. Східнослов’янські розборки в Америці під пісні Руслани. Непогано. Тож, навіщо їсти капусту, якщо є картопля?

 1. «Left 4 Dead»

Шутер про зомбі? Серйозно? Так, цілком. Valve завжди вміла в мультиплеєр, але тут це виглядає довершено. У часи занепаду комп’ютерних клубів, саме ця гра саджала гравців на нічні сеанси, де ті збиралася у команди, надягали навушники, вслухаючись у кожний шурхіт і намагалися дійти всі разом до точки порятунку, відстрілюючи орди зомбі.

2009

 1. «S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat»

Чорнобильська трилогія закінчена, на якій ноті – вирішувати гравцеві. Саме так, певно, і мала виглядати гра навесні 2007 року, але для ігроробів з GSC Games знадобилась третя спроба. ААА-проект, який не соромно згадати у шанованих колах. А який улюблений «S.T.A.L.K.E.R.» у вас?

 1. «Batman: Arkham Asylum»

Мабуть, це найкраща гра за коміксами в історії ігрової індустрії. Всі зорі на ігровому небосхилі зійшлися як треба. Красива графіка, цікавий сюжет, який достовірно передає коміксні вайби, а геймплей і бойова частина були відкалібровані до майже ідеалу. Гра, на яку ми заслуговуємо!

 1. «Machinarium»

Flash-гра у топі? Що? Так, 2008-2009 рр. – це був розквіт інді-ігор «нульових». Квест, який заворожує гравця. Атмосфера, загальна складність головоломок та роботизований безлюдний світ, який відчувається таким живим. Це вам не WALL·E!

2010

 1. «Alan Wake»

Що знову творіння Remedy? Так. Кінематографічний серіал, де нам дають у руки ліхтарик і відправляють у містичну подорож до типового провінційного американського містечка, яке приховує багато таємниць… Вайби серіалів “Твін Пікс” та “LOST” присутні, а також самоіронічний коментар від авторів вустами персонажів.

 1. «StarCraft II: Wings of Liberty»

Ми так довго чекали… і не дарма! Одна з кращих RTS повертається. Ігророби Blizzard знають свою справу. Розкішна сюжетна кампанія, після якої можна сміливо відправитися змагатися з гравцями по всьому світу у мультиплеєрі. Це важко, але захоплююче!

 1. «Metro 2033»

Не тільки GCS Games вміють робити ААА-проекти, от у 4A Games також вийшло дуже правдоподібно. Історія тягуча, атмосфера гнітюча, але хоча б один раз побувати у постапокаліптичному метро все ж варто. До речі, котра година? Подивіться, у вас на руці файний годинник! Тисніть клавішу T(Е)!

2011

 1. «The Elder Scrolls V: Skyrim»

Гра року, і не тільки в жанрі RPG. Якщо ви ще й прихильник фентезі, то мабуть лічильник годин гри давно вже перевалив за тризначне число. Сюжет та квести – цікаві та оригінальні. А бої з драконами – реалізовані краще й не буває. Згадаєш «Серце дракона» 1996 року і посміхаєшся.

 1. «Deus Ex: Human Revolution»

Гра, яка користується принципом і вашим, і нашим. Олдскульна внутрішньо, але зовні виглядає як стильний current-gen та пропонує цікавий погляд на стелс-екшен, наприклад. А ідея трансгуманізму – ключова у сюжеті. Майже RPG року.

 1. «Minecraft»

Колись це було інді-грою, так. Явище у ігровій індустрії, яке неможливо ігнорувати. Sand-box для дорослих та дітей. Випустіть свого внутрішнього інженера чи архітектура. А ще її успішно використовують і в освітніх проектах: в школах, позашкіллі та навіть ВНЗ.

2012

 1. «Far Cry 3»

Секс, наркотики, рок-н-рол… і тропіки! Гра, яка показує всі грані шаленства та волі до життя, виживання в умовах далеких від цивілізації. Вірусний мем з головним антагоністом ви бачили багацько раз. Можливо час кинути йому виклик у грі? Один із можливих фіналів гри… вражає!

 1. «Max Payne 3»

Можна вивезти головного героя з нуарного Нью-Йорка до бразильських нетрів, але минуле його все одно наздожене. Лисий шукач відповідей на дні пляшки Макс Пейн спочатку епатує публіку, але потім все стає як треба. Це олдскульний шутер і гідне продовження культової серії.

 1. «Forza Horizon»

Аркада, яка затьмарила собою і NFS, і Test Drive Unlimited, і Burnout Paradise. Open-world був тут дуже доречний, час було виходити за межі гоночних трас. Якісна графічна складова та ненав’язливий дабстеп (тренди того часу, що поробиш) робили свою справу. Вагома причина купити Xbox 360.

2013

 1. «Grand Theft Auto V»

Власне, а хіба тут потрібні якісь пояснення? Rockstar створили хіт, який розійшовся накладом у 190 мільйонів копій, це друга найбільш продавана гра в історії ігрової індустрії. Гра, що страшенно вміло і достовірно симулює життя у віртуальній реальності.

 1. «The Last of Us»

Здавалося б життєвий цикл PlayStation 3 підходить до завершення і тут, як грім серед ясного неба, виходить ця гра. Дуже ВАГОМИЙ фактор для походу в магазин за “плойкою”. Історія Джоела та Еллі драматична та жива, в ній є місце вічній темі батьків та дітей на тлі постапокаліптичного світу. Навряд чи вона залежить вас байдужим.

 1. «BioShock Infinite»

Ще одне ігрове висловлювання про батьків та дітей цьогоріч. З підводних глибин ми переносимось до летючого міста, де в стім-панк декораціях і розгортається заключна частина трилогії. Фінал історії вас вразить!

2014

 1. «Alien: Isolation»

Твій крик, гравцю, почули! Гра повернулася до витоків і стала по духу нагадувати оригінальні фільми Рідлі Скотта. Хардкорна survival horror, яка може налякати навіть найпідготовленіших. Поява грізного Чужого на екрані – це завжди спітнілі долоньки.

 1. «This War of Mine»

Інді-гра, яка залишає по собі більший депресивний післясмак, ніж жодна гра з серії Silent Hill, наприклад. Війна тут показана по-страшному реалістичною: без жодного Голлівудського лоску. Герої тут звичайні цивільні, які проходять через жахіття воєнних дій, намагаючись просто… вижити.

 1. «Hearthstone» (кол. «Hearthstone: Heroes of Warcraft»)

Колекційна карткова онлайн-гра. Що? Так, від Blizzard. Заснована на всесвіті Warcraft, вона підкорила своєю простотою і низьким порогом входу для гравця, котрий не знайомий з лором гри-музи. Але потім це переросло у… кіберспортивну дисципліну.

2015

 1. «The Witcher 3: Wild Hunt»

Просто. Ідеальна. Гра. Все те, чого вам не вистачило у книжковому циклі романів про Геральта з Рівії – тут є з надлишком. Квінтесенція всього багаторічного досвіду польської CD Projekt RED, яка навіки вписала себе в аннали історії ігрової індустрії.

 1. «Dying Light»

Займатися паркуром тоді, коли за вікном справжній зомбі-апокаліпсис? Чому б й ні. Якщо тема “зомбі” для вас все ще цікава, то питань “грати чи ні?” – бути просто не може. Next-gen графіка, вайби Dead Island та зміна підходу до всього ігрового процесу в залежності від пори доби.

 1. «StarCraft 2: Legacy of the Void»

Будемо відверті, Blizzard Entertainment могли краще. Чи можливо справа в наших завищених очікуваннях? Головна RTS року (чи навіть цілого покоління?) епічно закінчується. Кіберспортсменом ти можеш і не бути, але хоч один Zerg rush влаштувати зобов’язаний!

2016

 1. «Uncharted 4: A Thief’s End»

Авантюрно-пригодницький серіал добігає своє фіналу і своїм існуванням цілком виправдовує покупку PS4. Один з кращих ігрових проектів у своєму жанрі. Яким вийшло прощання з шукачем скарбів та адреналіновим наркоманом Нейтаном Дрейком? Незабутнім!

 1. «DOOM»

Перезапуск праотця всіх шутерів сучасності. Чого нам ще треба? Купа драйву, прилив адреналіну кожну секунду часу та море «пекельних» ситуацій, які створюєте саме ви. Для всіх, хто цінує та поважає «old school». Це буквально компіляція того, за що ми так любимо цей жанр.

 1. «Quantum Break»

Чи пройшла гра перевіркою часом? Скоріше ні, ніж так. Але тоді ми закривали очі на погану оптимізацію та нудний геймплей, бо перед нами знову постала неймовірна захоплююча історія і шикарний візуальний стиль. А ось хронони це ті ж мідіхлоріани, просто з іншого всесвіту. Це так.

2017

 1. «Resident Evil 7: Biohazard»

Повернення до витоків серії. Але це, дійсно, видатна гра. Ще й з підтримкою VR-технології. Але по-справжньому страшно стає і без нього. Вона жахає так, як це робив в кращі роки Джеймс Ван, наприклад. Хоча під кінець історії ми від survival-horror переходимо до вже знайомого геймплею з Resident Evil №4, №5 та №6. Цей мікс вам сподобається!

 1. «Assassin’s Creed Origins»

Пригоди у Єгипті не мають нічого спільного з 100% історичною достовірністю, але хіба ми тут заради цього? Але от геймдизайнери відтворюють тамтешні декорації так, як ми того і очікуємо. Візуальна складова – пречудова. Нарешті цікаві побічні квести, що вже неабияке досягнення. Можливо, це найкраща гра серія.

 1. «PlayerUnknown’s Battlegrounds»

Це навіть не гра, а явище. Шутер, в основі якого лежить «Королівська битва» на 100 осіб. Залишиться тільки один. Своєрідна «Гра в кальмара», до речі, також з корейським корінням. Грати можна в соло і без команди, творячи справжні дива.

2018

 1. «Red Dead Redemption 2»

Здається, що ця гра може грати сама в себе… і без гравця. Так воно і є. Ігророби з Rockstar створили віртуальний світ, в якому здається прораховані абсолютно всі деталі. Атмосфера Дикого Заходу ще ніколи не була така майже фізично відчутною. Красивий. Дорогий. Вестерн.

 1. «Marvel’s Spider-Man»

Ось і трохи коміксів у моєму топі. Та цілком заслужено, бо це краще, що відбулося у цьому жанрі з часів Batman: Arkham Asylum. Фантастично красивий Нью-Йорк, де друзяка-сусід Людина-Павук готовий прийти на допомогу кожному і зробити ігрові вечори більш драйвовими.

 1. «Assassin’s Creed Odyssey»

У Греції є все, навіть… паркур! І також з долею самоіронії у купі з цікавим сюжетом. Красиво! Файно є! Стародавня Греція може дуже просто забрати у вас 100+ годин з життя. Чи будете ви жалкувати за чим часом після такого історичного екскурсу? Ні, звичайно.

2019

 1. «Star Wars Jedi: Fallen Order»

Джедай, який зміг! Чи рудий хлопак, який пережив Наказ 66? Гра, яка дарує надію і до якої хочеться повертатися знову і знову. І в жодному разі не бачити більше трилогію сиквелів від Дісней. Справжні Зоряні Війни! Тут і зараз.

 1. «Resident Evil 2 Remake»

Справжній ренесанс класики жанру. Якщо є візуалізація слова «хоррор», то вона перед тобою. Як і олдфаги, так і ті, хто народився після виходу оригіналу (а це 1998 рік, на хвилиночку) зможуть отримати ігровий досвід, який здатні подарувати лише вправні ігророби з Capcom.

 1. «Control»

Паранормальні явища потребують контролю. Яскрава прогулянка з тотальною деконструкцією навколишнього середовища, з типовим для Remedy кліфхенгером і цікавим всесвітом, де знайшлося місце навіть горе-письменнику, який шукає натхнення для написання нового роману…

2020

 1. «Horizon Zero Dawn»

Приклад правильного ПК-порту. Адже так, Resident Evil (2007)? Після трьох років очікування зі стану консолей до ПК-шляхтичів зійшла зіронька роботизованої печерної епохи. ПК-версія видає стабільні 60 fps на рекомендованому розробниками «залізі» і виглядає фантастично! Консольні гравці трохи заздрять.

 1. «Black Mesa»

Можна жартівливо назвати це Лігою справедливості Зака Снайдера у ігровій індустрії, але ось яка справа… це зробили фанати не твітами, а своїми руками! Довгобуд, який дарує лампові ностальгічні відчуття. Класика, яка не старіє і тепер має підтягнуте обличчя! Рестайлинг ремейк гідного рівня!

 1. «Cyberpunk 2077»

Багатостраждальна чи така довгоочікувана гра? Не шедевр, але видатне слово у своєму жанрі. Вона вміє затягнути в свої тенета гравця, незважаючи ні на технічні складнощі та баги (їх майже пофіксили через пару років з дня релізу), ні на статус ще одного бенчмарка для ПК. Найт-Сіті чекає на тебе!

2021

 1. «Far Cry 6»

Локальна карибська криза, яку влаштував Джанкарло Еспозіто власною персоною. Він – авторитарний диктатор, а гравець стає в опозицію до нього і має на меті знищити тирана. Певно, найкраща гра серії. Каравани грабувати… можна.

 1. «Resident Evil Village»

Зразковий survival horror, зроблений з любов’ю до найменших дрібниць. Атмосферна гра десь на узбіччі сходу Європи. Графічна та аудіо складова на майже ідеальному рівні. А Леді Дімітреску… лише додає «перчинки» цій файній атракції жаху.

 1. «Hitman 3»

Кінцева зупинка для лисого кілера чи черговий кліфхенгер серії? Відточена до блиску заключна (?) частина трилогії в якій все здається дуже знайомим. Але на sandbox-рівнях знову майже повна свобода волі. Лебедина пісня жанру стелс-екшенів?

2022

 1. «God of War: Ragnarok»

Тут має бути мемний Леонід Данилович зі своїм крилатим “Це ж було вже!”. Але це продовження, яке дає удвічі більше геймерського задоволення. Гарний привід купити собі Sony Playstation.

 1. «Elden Ring»

Гідний часовбивця, який трохи “буксує” через погану оптимізацію (хоч на консолях, хоч на ПК), але натомість дарує одну з найкращих рольових складових за останні років п’ять. Ви вже були у Фортеці круглого столу?

 1. «Stray»

Як і будь-яке відео з котиками на Ютубі, цю гру чекав успіх! Кіт-безхатько у сетингу кіберпанку – це вже щось оригінальне. Проте, а що може бути ще оригінальнішим, ніж зробити його головним героєм і дати нам побігати на чотирьох лапах? НЯВ-тастично!

2023

 1. «Alan Wake 2»

Гра, яка зроблена за всіма олдскульними заповідями. Вона “вичавить” все з твоєї відеокарти, а тебе залишить з терпким присмаком гіркоти і недомовленості. Це не озеро, це океан… прекрасних ігрових моментів минулого року!

 1. «Baldur’s Gate 3»

“Шляк би його трафив!” – так можна сказати про українську локалізацію гри, але не про неї саму. Гра, яка може спочатку викликати нудьгу, ба навіть розсердити, але потім неодмінно закохає в себе на багато вечорів. До речі, а скільки варіацій фіналу сюжету ви вже бачили?

 1. «Resident Evil 4»

Ремейк, який ми заслуговуємо: сильні сторони – “підсвічуємо”, слабкі – змінюємо докорінним чином. І нехай градус абсурдності і самоіронії змінився на вдавану серйозність та пафос, ми врятуємо Ешлі… ще раз!

***

У кінцевому підсумку…

… чи погоджуєтесь із моїм ТОП-ом чи якісь ігри були несправедливо забуті? Кого б включили у список, а кого навпаки прибрали? В які часи вам гралося найкраще, до речі? Поділяєте думку, що ігрова індустрія на піку свого розвитку? Діліться думками у коментарях. До нових зустрічей!

***

— All right, check out this bad boy! Twelve megabytes of RAM, 500-megabyte hard drive… built-in spreadsheet capabilities… and a modem that transmits at over 28,000 BPS.
— What will you use it for?
— Games and stuff.


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все