В Абу-Дабі відкриють перший в світі університет штучного інтелекту

  • 27 октября, 11:31
  • 4419
  • 0

У 2020 році почне працювати Університет штучного інтелекту імені Мохамеда бен Заїда ( Mohamed Bin Zayed University of Artificial Intelligence , MBZUAI) - перший в світі вуз, повністю зосереджений на штучному інтелекті і що буде випускати дипломованих фахівців в цій сфері.

В Абу-Дабі відкриють перший в світі університет штучного інтелекту

Новий університет в Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів, готовий прийняти студентів з усього світу. Можна вибрати з 6 магістерських та докторських програм. Навчальні програми пропонуються за трьома ключовим спеціалізаціями

  1. машинне навчання
  2. комп'ютерний зір 
  3. обробка природної мови. 

Всім студентам пропонується щомісячна стипендія, медична страховка, житло в сучасному кампусі і участь в динамічному студентському співтоваристві.

Університет буде відрізнятися особливою моделлю наукової діяльності та досліджень в сфері AI, а його студенти і викладачі отримають доступ до найбільш просунутих AI-системам в світі. Перші заняття розпочнуться у вересні 2020 року.

До складу опікунської ради вузу увійдуть відомі професори Оксфордського університету, Університету штату Мічиган, Університету Цінхуа в Пекіні і Массачусетського технологічного інституту. Тимчасово виконувати обов'язки президента MBZUAI буде почесний професор Оксфорда Майкл Бреді. На його думку, поширення технології AI відкриває кар'єрні можливості в самих різних сферах. Новий вуз підготує студентів, готових реалізувати ці можливості, а також допоможе їм внести вклад в глобальний розвиток штучного інтелекту.

Згідно з прогнозами Gartner, до 2022 року обсяг глобального ринку AI досягне $ 3,9 трлн. За оцінками деяких експертів, до 2030 року AI може принести світовій економіці до $ 16 трлн. Як зазначив державний міністр ОАЕ і голова опікунської ради університету Султан Аль-Джабер, MBZUAI «виведе дисципліну штучного інтелекту на передній план, формуючи і наділяючи повноваженнями творчих першопрохідців, які можуть привести нас до нової ери штучного інтелекту».


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все