Дочекались: ключові функції GitHub тепер безкоштовні для всіх розробників

  • 16 апреля, 11:27
  • 4044
  • 0

GitHub зробив безкоштовним доступ до приватних репозиторіїв з необмеженим числом учасників для всіх акаунтів. Про це в корпоративному блозі компанії повідомив її СЕО Нет Фрідман.

Дочекались: ключові функції GitHub тепер безкоштовні для всіх розробників

Раніше для створення приватних проектів корпоративним клієнтам було потрібно купувати підписку на один з платних тарифів GitHub.

Тепер оформляти платну підписку потрібно тільки командам, яким потрібні більш просунуті можливості, наприклад підтримка SAML або індивідуальна підтримка.

Також знижена вартість тарифу Team з $ 9 до $ 4 на користувача в місяць; для нинішніх клієнтів нова ставка почне діяти автоматично. Тариф Enterprise як і раніше починається від $ 21 за користувача в місяць.

Зараз GitHub налічує понад 40 млн розробників. За прогнозами Нетана Фрідмана, до 2025 року аудиторія сервісу досягне 100 млн. Фрідман підкреслив, що GitHub планував зроблені нововведення ще з часу поглинання компанією Microsoft, і цей крок не пов'язаний з пандемією коронавірусу. 

"Досі, якщо ваша організація хотіла використовувати GitHub для приватного розвитку, вампотрібно було підписатися на один із наших платних планів. Але кожен розробник на землі повинен мати доступ до GitHub. Ціна не повинна бути бар'єром."

Це означає, що команди тепер можуть керувати спільною роботою в одному місці: CI / CD, управління проектами, перегляд коду, пакети тощо. 


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все