GlobalLogic та "Моршинська" об'єднують зусилля, щоб очистити природу України за допомогою мобільного додатку EcoHike

  • 2 июня, 15:54
  • 4654
  • 0

Цього року через карантинні обмеження українці все більше подорожуватимуть в Україні, однак це може призвести до збільшення кількості сміття в туристичних місцях та на природі. GlobalLogic та «Моршинська» об’єднали свої зусилля та презентували оновлений додаток EcoHike, щоб впоратися з проблемою засмічення та сприяти покращенню екологічної ситуації. 

Початок літа традиційно означає зростання кількості відпочиваючих на природі. Цього року відпочиваючих стане більше, а разом з ними стане більше і сміття. Адже через карантинні обмеження у світі, 2020 рік для більшості українців стане роком внутрішнього туризму.

Аби об'єднати небайдужих громадян, готових самостійно прибирати місця відпочинку, минулого року спеціалісти GlobalLogic створили безкоштовний мобільний додаток EcoHike– соціальну платформу, яка покликана зробити Україну чистішою. Минулого року любителі активного відпочинку, які скористалися додатком, зібрали понад 1000 кг побутового сміття. Цього року до популяризації EcoHike приєднався бренд природної води «Моршинська». Спільними зусиллями компанії планують масштабувати додаток і залучити до ініціативи більше еко-активних українців.

EcoHike передбачає два варіанти дії – відмічати на мапі сміття, з яким користувач не може впоратися самотужки, або ж шукати мітки аби допомогти прибрати їх іншим активістам. Додаток можна використовувати навіть без підключення до інтернету, тобто у найвіддаленіших куточках України, як то Карпатські гори. З оновленням EcoHike є можливість не тільки відмічати засмічення, але й організовувати події з їх прибирання. Спершу у додатку з'являються публічні події партнерів, трохи згодом користувачі також зможуть самостійно створювати заходи в EcoHike. А покращена інтеграція EcoHike з соціальними мережами допоможе популяризувати культуру прибирання сміття серед українців.

«Місія GlobalLogic – створювати сучасні технології аби допомагати нашим клієнтам будувати цифровий бізнес, який покращує життя людей. Також ми використовуємо наші знання для вирішення нагальних суспільних завдань, як то збереження довкілля, – коментує Вікторія Константинова, директор з маркетингу GlobalLogic в Україні. – Ми впевнені, що у співпраці з брендом «Моршинська», відомого своєю відмінною репутацією та дбайливим ставленням до природи, ми залучимо більше людей до використання EcoHike та зробимо довкілля чистішим».

Інтеграція «Моршинська» в додаток EcoHike стала черговим проєктом бренду в рамках всеукраїнської програми «Разом за природу», спрямованої на турботу про навколишнє середовище. На початку цього року «Моршинська» презентувала свою оновлену пляшку, в якій на 15% менше пластику, завдяки використанню інноваційних технологій при розробці форми та на виробництві, а також закликала українців до сортування на пляшках з водою та в своїй новій рекламній кампанії. На черзі «Зелена торба» — проєкт зі збору та переробки пластикових пляшок від напоїв та кампанія «Сортуй», яка допоможе українцям розпочати сортування пластику й робити це правильно.

«Моршинська» декілька років поспіль ініціює важливі соціально екологічні проєкти, які спрямовані на турботу про навколишнє середовище та розвиток екологічного мислення в Україні. Ми сподіваємося, що наш спільний проєкт з EcoHike стане популярним і відгукнеться особливою любов'ю в серцях українців, оскільки кожен з нас мріє про красиву та чисту країну. Останні події показують, що ми — дуже згуртована й організована нація з високим рівнем самосвідомості. Тому, я впевнена, що кожен з нас і ми всі разом здатні поступово вирішити проблему забруднення українських парків та лісів. А завдяки зручності та доступності мобільного додатку EcoHike це стане робити легше й ефективніше», — розповіла Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine.

В Україні налічується понад 8000 об'єктів природно-заповідного фонду, а їх загальна площа становить 6.6% від загальної площі держави. Це приблизно 950 квадратних метрів заповідників, парків, ботанічних садів тощо на одного жителя в Україні.

На жаль, попри велику кількість та різноманіття, значна частина парків та лісів в Україні є забрудненою побутовим сміттям. Особливо це стосується міських лісопаркових зон і популярних туристичних локацій поза межами міст. Більшість сміття неприродного походження розкладається десятки та навіть сотні років, надовго спотворюючи популярні місця відпочинку.

Оновлена версія безкоштовного додатку, дозволяє не лише створювати власні та шукати чужі мітки-забруднення, але й організовувати заходи з прибирання для всіх небайдужих користувачів. На думку інженерів GlobalLogic - авторів додатку, це допоможе небайдужим українцям краще самоорганізуватись та зробити прибирання засмічених місць більш ефективним. А поліпшенні соціальні функції додатку дозволять ділитися знайденими та прибраними мітками у мережі Facebook та долучати до прибирання масових засмічень користувачів через заходи з прибирання.


Теги: globallogic ecohike
0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все