LG запатентувала розумні прикраси для жінок

  • 15 ноября, 09:01
  • 4869
  • 0

В останні роки ринок носимих пристроїв стрімко зростає. Деякі виробники випускають пристрої унісекс, але також нерідко можна зустріти ґаджети, які спеціально розроблені для чоловіків або жінок. У корейського виробника LG Electronics є кілька креативних ідей для розумних носимих ґаджетів, які розраховані на жінок.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

У 2018 році LG Electronics подала в KIPO (Корейське відомство інтелектуальної власності) 7 патентів. Вони були затверджені в серпні 2019 року, належать до однієї дизайнерської серії і містять від розумних годинників та бездротових навушників до розумного намиста.

Жіночі розумні годинники

Компанія запатентувала дві моделі. Перший з них – дуже тонкий з круглим корпусом. Вузький ремінець для годинника виконаний з високоякісного матеріалу і, безсумнівно, буде досить привабливим, з огляду на цільову групу. Круглий екран красиво закруглений і, безсумнівно, він матиме сенсорний дисплей. З короткого опису патента можна зробити висновок, що цей стильний розумний годинник також буде оснащений датчиками для ЕКГ, вимірювання рівня цукру в крові, GPS тощо.

Друга модель має круглий корпус з плоским екраном. Навколо корпусу є кругла декоративна рамка, яка утворює єдине ціле з металевим ремінцем для годинника. Він має аналогічні функції, що і у першого годинника. Жінки люблять стежити за своїм здоров’ям і готові використовувати розумні годинники. Але більшість з них зупиняє той факт, що переважна кількість цих годинників унісекс. Саме тому, LG вирішила не втрачати чудову можливість отримати додаткових споживачів.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

Кольє LG з ЕКГ і вимірюванням цукру в крові

Жінки, зазвичай, носять більше прикрас, ніж чоловіки, і це підштовхнуло LG до ідеї розробляти й інші типи носимих ґаджетів для жінок. Одночасно з розумними годинниками корейський виробник також зареєстрував патент на намисто, яке на перший погляд нічим не примітне. Підвіска вкрита кристалами і камінням, що робить її справжньою коштовністю. У минулому LG співпрацювала зі Svarovski, і можливо цього разу теж так буде. Прикраса має необхідні датчики, в тому числі пульсометр і вимірювач рівня цукру в крові. Ідеально підходить для жінок або людей похилого віку, які мають або хочуть уважно стежити за своїм здоров’ям.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

Декоративний ланцюжок зі знімним сенсорним модулем

Ще одна прикраса – ланцюжок з підвіскою у вигляді ока. Посередині розташований великий круглий модуль, в який вбудовані різні датчики, в тому числі ЕКГ і вимірювач рівня цукру в крові, про що зазначено в описі. Цей модуль має вигляд красивої перлини. Документи, що додаються ілюстрації також свідчать, що цей модуль є знімним і, отже, взаємозамінним. Функціональність в цьому відношенні залишається невідомою. Менші декоративні елементи розташовані навколо цього модуля.

Оскільки ви носите підвіску на грудях, він може виконувати точні вимірювання. Таким чином, цей ланцюжок має подвійну функцію: воно є елегантною прикрасою і зручним носимим ґаджетом, що дає зворотний зв’язок про ваше здоров’я і, ймовірно, може бути підключений безпосередньо до вашого смартфона.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

Ручна камера LG у формі ланцюжка

Наступний пристрій LG також призначений для носіння на шиї – це камера. Щоб її використовувати, вам потрібно зняти ланцюжок з шиї і, наприклад, покласти його на стіл. Потім ви можете встановити камеру вертикально, щоб робити знімки. Ви також зможете робити фотографії, поки намисто висить на шиї. Припускається, що ґаджет можна буде під’єднувати до смартфона, щоб робити фотографії віддалено.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

Підвіска з вбудованими навушниками

Цього разу підвіска оснащена не камерою, а бездротовими навушниками. Тут використовується мінімалістський дріт, ймовірно, гумовий. Це має бути зручний аксесуар для занять спортом. Якщо ви більше не хочете слухати музику, ви можете просто «з’єднати вуха». Навушники утримуються разом завдяки магніту.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

Бездротова гарнітура для жінок

Крім розумних носимих пристроїв, гарнітури також дуже популярні серед жінок. Їх можна купити найрізноманітніших форм та розмірів. Патент LG може перетворити її на справжню перлину. Гарнітура має круглий дизайн і більше нагадує сережку. Вона прикрашена кристалами і може використовуватися як на ліве, так і на праве вухо.

LG запатентувала розумні прикраси для жінок

Источник: pingvin.pro


0 комментариев
Сортировка:
Добавить комментарий

IT Новости

Смотреть все